O nas

Mobilna Pizza to pizzeria, specjalizująca się w wypieku i dostawie pizzy, burgerów, kebabów oraz sałatek do domów i biur.
Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu w prowadzeniu pizzerii opartej na najwyższych standardach.

Nasze pizze podajemy prosto z pieca, gorące i parujące . Używamy tylko najlepszych składników.
Na pizzę kładziemy świeże warzywa i wędliny renomowanych marek. Nigdy nie oszczędzamy na jakości produktów. 
Do wypieku używamy najwyższej klasy pieców taśmowych, które zawsze gwarantują tą samą, wyśmienitą jakość opartą na nieodmiennych standardach
* Pizza to nasza specjalność. Doskonałe ciasto według najlepszej amerykańskiej receptury, aromatyczny sos pomidorowy i wyśmienity ser stanowi bazę dla wyselekcjonowanych najlepszych dodatków.  Wszystkie składniki świeże i odpowiednio dobrane, by zadowolić nawet najbardziej wymagające podniebienia.

* Wyjątkowy burger XXL robiony jest w 100% z wołowiny. Doskonały smak mięsa bardzo dobrze komponuje się z bułkami własnego wypieku, a wszystko przekładane świeżymi warzywami.

* Wyśmienite kebaby - chleb własnego wypieku, grillowane mięso z piersi kurczaka, świerze warzywa i doskonałe sosy własnej receptury.

* Sałatki z 
chrupiącej sałaty, soczystych warzyw i bardziej konkretnych dodatków w różnych wersjach kulinarnych, to uzupełnienie naszego repertuaru dla podniebienia.

Do zapracowanych „dojeżdżamy i prowizji nie pobieramy”. Dokładamy wszelkich starań, aby pizza zawsze dotarła gorąca, nawet jak mróz skrzypi pod nogami.  

Bezwzględnie przestrzegamy jakości naszych produktów i tu nie uznajemy żadnych kompromisów!